Latest From Our Blog

% - %
18447
page-template-default,page,page-id-18447,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

komunia Smolna

FILM

   Pamiątka I Komunii Świętej w postaci filmu z uroczystości obejmuje całą Mszę Świętą wraz z wydarzeniami towarzyszącymi bezpośrednio przed mszą i po mszy. Dodatkowo jest możliwość nagrania pierwszej spowiedzi dzieci w dniu poprzedzającym.

   W realizacji filmu uczestniczy operator i 2 kamery. Operator filmuje dzieci z obydwu stron kościoła, pomiędzy ławkami w różnych sytuacjach i ujęciach podczas mszy, dzięki czemu każde dziecko pokazane będzie wiele razy w różnych kadrach i sytuacjach. Druga kamera stacjonarnie, zawsze skierowane na ołtarz i jego okolicę. Tym samym żadna sytuacja, żaden ważny moment nie umknie i zostanie zapisany na pamiątkę.

   Dzięki zastosowaniu obrazu z dwóch kamer montaż filmu jest dynamiczny i atrakcyjny, a widz z pewnością nie poczuje znudzenia podczas oglądania.

[/vc_column_inner]

  Każde dziecko dostanie indywidualną, spersonalizowaną płytę z tytułem, imieniem i nazwiskiem. Nadruk będzie zarówno na płycie jak i na obwolucie. Całość zamknięta w białym etui.

Cena płyty
  • PŁYTA65/szt.
FOTOGRAFIA

    Pamiątka I Komunii Świętej w postaci zdjęć z uroczystości obejmuje całą Mszę Świętą wraz z wydarzeniami towarzyszącymi przed i po mszy.

    Podczas Mszy dzieci zostają sfotografowane z różnych stron, w różnych ujęciach, pojedynczo i w grupach. Każde dziecko obowiązkowo będzie miało wykonane zdjęcie podczas przyjmowania Komunii Świętej.

   Wszystkie zdjęcia zostaną poddane obróbce graficznej.

   Dodatkowo po mszy lub w innym umówionym czasie zostaną wykonane zdjęcia grupowe/klasowe dzieci z księdzem i wychowawcami.

   W zależności od wybranego wariantu (patrz niżej) jest możliwość otrzymania następujących rzeczy:

* płyta DVD ze wszystkimi zdjęciami jakie powstały podczas Uroczystości,

* 3 zdjęcia formatu 15×21 – zdjęcie portetowe, grupowe oraz z przyjęcia I Komunii Św. Zdjęcia dostarczone będą w albumie kartonowym harmonijkowym ze złotymi tłoczeniami na okładce, napisem okolicznościowym, jak na zdjęciu obok.

* wybrane zdjęcia w postaci wywołanej i cyfrowej.

komunia_album
Płyta ze zdjęciami
  • Płyta ze wszystkimi zdjęciami65/szt.
  • Na płycie znajdują się wszystkie zdjęcia z Uroczystości (kilkaset sztuk) ze wszystkimi dziećmi i przebiegiem Mszy.

    Uwaga! Wariant ten jest możliwy do zamówienia w przypadku gdy przynajmniej 80% rodziców zdeklaruje chęć zamówienia usługi foto.

Płyta ze zdjęciami + album
  • Płyta ze wszystkimi zdjęciami + Album z trzema zdjęciami95/szt.
  • Na płycie znajdują się wszystkie zdjęcia z Uroczystości (kilkaset sztuk) ze wszystkimi dziećmi i przebiegiem Mszy. Do płyty dołączony będzie album z trzema wywołanymi zdjęciami formatu 15×21.

    Uwaga! Wariant ten jest możliwy do zamówienia w przypadku gdy przynajmniej 80% rodziców zdeklaruje chęć zamówienia usługi foto.

.[/qode_pricing_table][/qode_pricing_tables][/vc_column_inner][/vc_row_inner]

[/vc_column][/vc_row]