Latest From Our Blog

Komunia Kuźniki - Infostudio
18362
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18362,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
I Komunia Św.

Komunia Kuźniki

FILM

   Pamiątka I Komunii Świętej w postaci filmu z uroczystości obejmuje całą Mszę Świętą wraz z wydarzeniami towarzyszącymi bezpośrednio przed mszą i po mszy.

   Nagrywana jest cała msza na dwie kamery. Dzieci filmowane z obydwu stron kościoła, pomiędzy ławkami w różnych sytuacjach i ujęciach podczas mszy, dzięki czemu każde dziecko pokazane będzie wiele razy w różnych kadrach i sytuacjach. Druga kamera stacjonarnie, zawsze skierowane na ołtarz i jego okolicę. Tym samym żadna sytuacja, żaden ważny moment nie umknie i zostanie zapisany na pamiątkę.

   Dzięki zastosowaniu obrazu z dwóch kamer montaż filmu jest dynamiczny i atrakcyjny, a widz z pewnością nie poczuje znudzenia podczas oglądania.

Fragmenty początku mszy i tuż przed Komunią, oraz sam moment wręczania Komunii widać na filmach po lewej stronie.

   Fragmenty filmu pochodzą z 2021 roku.

  Każde dziecko dostanie płytę DVD z filmem. Płyta opatrzona tytułem, imieniem i nazwiskiem. Nadruk będzie zarówno na płycie jak i na obwolucie. Całość zamknięta w białym etui.

Cena płyty z filmem
  • PŁYTA65/szt.
FOTOGRAFIA

    Pamiątka I Komunii Świętej w postaci zdjęć z uroczystości obejmuje całą Mszę Świętą wraz z wydarzeniami towarzyszącymi przed i po mszy.

    Podczas Mszy dzieci zostają sfotografowane z różnych stron, w różnych ujęciach, pojedynczo i w grupach. Każde dziecko obowiązkowo będzie miało wykonane zdjęcie podczas przyjmowania Komunii Świętej.

   Wszystkie zdjęcia zostaną poddane obróbce graficznej.

   Dodatkowo po mszy lub w innym umówionym czasie zostaną wykonane zdjęcia grupowe/klasowe dzieci z księdzem i wychowawcami.

Płyta ze zdjęciami
  • Płyta ze wszystkimi zdjęciami65/szt.
  • Na płycie znajdują się wszystkie zdjęcia z Uroczystości (kilkaset sztuk) ze wszystkimi dziećmi i przebiegiem Mszy.

    Uwaga! Wariant ten jest możliwy do zamówienia w przypadku gdy przynajmniej 80% rodziców zdeklaruje chęć zamówienia usługi foto.

    .

.[/qode_pricing_table][/qode_pricing_tables][/vc_column_inner][/vc_row_inner]

[/vc_column][/vc_row]